Kluci mají velký výběr, co můžou darovat své drahé polovičce.  Od prstýnků, voňavek, plyšáků a květin, po originální romantické dárečky. Z čeho ale může vybírat žena dárek pro kluka? Pokud nevíte, máme pár rad a tipů určených pro vás.

Jako první možnost, jaký vybrat dárek pro kluka, vás napadnou různé vůně a parfémy.

Asi ale sami tušíte, že to chce nyní změnu. Vyberte pro ně něco více originálního nebo vtipného.

PC myš ve tvaru ženského těla
Pokud je kluk veselé mysli, nebojme se experimentovat a vyberte legrační věc. Je partner spíše technicky založený a tráví spoustu času prací na počítači? Vyberte tedy pc myš ve tvaru ženského těla nebo praktické USB pero, které využije.

Velmi povedený produkt jako dárek pro kluka je velký mlýnek na pepř, originální dárek enormních rozměrů.

Kluka můžete mile potěšit, pokud mu vyberete láhev kvalitního vína v originálním retro balení, nebo víno se speciálním obalem ve formě hlavolamu, které spolu při romantické večeři vypijete.

Pokud chcete mít svého kluka více pod kontrolou, volte kapesní a snadno ovladatelný alkohol tester.

Dárkem pro kluky, kteří nemůžou naleznout klíče, či jiné předměty, bude lokátor věcí či klíčů, díky kterému již nebude tolik času trávit hledáním svých klíčů.Lokátor věcí

 

 

 

 

 

Pro sportovce a fanoušky fotbalu máme také pár tipů. Sportovně založeného kluka zaručeně potěší mini fotbálek. Nebo co třeba fotbalový hrnek, který může muž využít každý den při snídani?

Jsou ale i takoví, kteří si potrpí na technologických vymoženostech. Pro ty máme skvělý dárek– skrytou kameru v klíči od auta.

Již jste se rozhodnuli, a máte jasno, jaký dárek koupíte? Nebo jste stále nenašli ten správný? Tyto a mnohé další dárky naleznete v internetovém obchodě na adrese eshop.dobrydarek.cz, kde si zaručeně vyberete.

Určitě si u nás vybere levné knihy a DVD.