Dárkový košSnad každá manželka, přítelkyně nebo kamarádka se nejednou trápila otázkou, co koupit svému protějšku třeba k narozeninám. Stejné je to u pořizování dárků dědečkům nebo nadřízeným. Máme pro vás tip, jež vám ušetří spoustu času a hlavně starostí. Ideálním prezentem jsou dárkové koše. Najdete mnoho míst, kde jej sehnat, ovšem nikde to nebude jednodušší než přes náš internetový obchod – Dárkové koše Praha.

Jsou plné delikates z různých koutů světa, které prosluly jak skvělou chutí, tak nejvyšší možnou kvalitou, je skvělým řešením. Na své si přijdou milovníci masa, sýrů, ale i vína nebo piva.

 

Dárkové koše Praha: tipy na ideální dárek
Kde nejlépe sehnat dárkové koše? Jednotlivé části lze sehnat v menších obchůdcích s pochoutkami z různých koutů světa. Belgické pralinky, portské víno nebo francouzské sýry už nemusíte ale shánět na několika místech. V luxusním balení vám budou doručeny až domů.

Co tedy vybrat? Žádný muž nepohrdne lahví kvalitního vína. Portské je sázkou na jistotu. Zvláště, pokud v dekorativním balení není jen sama lahvinka, ale třeba také belgické pralinky a oblíbené Paté. Stejně tak potěší slámové víno, k němuž je přidán sýr gouda. Dokreslí a podtrhne chuť, takže obdarovaného čeká jedinečný zážitek.

Kaviárový dort

Speciální dorty pro labužníky

Exkluzivně v nabídce najdete i slané dorty. Co že to vůbec je? Lahůdka vytvořená z prvotřídních surovin, mezi nimiž nechybí kaviár, losos, prosciutto nebo další chuťovky. K vínu jako dělané.

Kdo miluje společnost, jistě často pořádá nejrůznější sešlosti. V létě grilování s přáteli na zahradě, v zimě zase posezení u dobré večeře. V obou případech se hodí drobné vychytávky: grilovací nářadí, steakové nože, sýrové boxy, prkénka nebo dřevěné tácy.

Nyní už si nad dárkem nemusíte lámat hlavu. Pánové ocení jak praktické doplňky, tak i ty luxusní.