Dárkové koše pro mužeDárky pro muže jsou tématem, kdy se leckteré ženě vytratí úsměv z tváře. Co proboha stále vybírat mužům k narozeninám, svátku, na Vánoce či k jiné příležitosti? Většina žen se vyjádří ve smyslu, že muži nepotřebují tolik věcí jako něžnější protějšky a tím pádem je tu problém – jaké stále vymýšlet originální dárky? Skříně na oblečení jsou plné, stejně i poličky s knihami a přihrádky s kosmetikou. Ani nemluvě o rozmanitých suvenýrech, na které se akorát práší.

Dárkové delikatesy

Chce to něco jiného a důstojného pro dědu, tátu, partnera i šéfa. Dárkové koše pro muže! Přesně tak, co by mohlo více potěšit než dárkové koše plné nevšedních pochoutek. Máte jistotu, že neztratíte ani kousek místa v bytě, protože darované delikatesy se v brzké době sní a chuťové buňky si přijdou na své.

 

Exkluzivní dárkové koše pro muže obsahují nejkvalitnější delikatesy, kde mimo jiných nechybí produkty slavných značek Vergani, Lindt či Caffarel.

Luxusní gurmánský košVynikající gurmánské koše

Vaši drazí si mohou pochutnat na vynikajícím nugátu, horké čokoládě z ekvádorského kakaa, mandlových sušenkách, na proslulých italských salámech, těstovinách a omáčkách. Luxusní gurmánské koše Le Cadeau jsou i barevně sladěné a vy si můžete vybírat dárkové koše pro muže v červené, modré, zlato-červené, zlaté i v jiných variantách. Bezpečná přeprava a luxusní balení jsou zárukou, že darem nepohrdne nikdo z rodiny, přátel, ba ani významný obchodní partner.


Dárková sada InkognitoZajímavé luxusní balení

Dárkové koše pro muže překvapí nejen originálním obsahem, ale zajímavým balením, které luxus ještě více vyzdvihne. Dárková sada Inkognito je uložena v originálním houslovém pouzdru a uvnitř se mohou skrývat dvě sklenky na víno, sušená minikýta ze Španělska, francouzský sušený salám, víno Bordeaux či portské Dacosta i slivovice. Jiné třeba potěší dárková sada retro Porto se sušeným salámem, gurmánská sada Terri s terinou, belgickými čokoládovými pralinkami a holandským sýrem Gouda. Pro sváteční chvíle Vánoc si dopřejte dárkové koše se sadou k lití olova.

 

 

 

Le Cadeau

 

Na vyžádání jsme schopni nabídnout gurmánský dárkový koš na míru z vybraných luxusních delikates. Vybírat můžete z delikates jako španělská sušená minikýta, holandský sýr gouda, francouzské paté s brusinkami  francouzský sušený salám, italský parmezán či belgické pralinky Leonidas.

 

Dárkové koše jsou pod označením Le Cadeau (výhradní zastoupení pro B2B) a gurmánské originální kazety pod označením Comtesse.