Během roku je mnoho příležitostí, kdy se vybírají dárky pro přítele. Narozeniny, svátek, Vánoce, Valentýn, výročí a další svátky či významná data. Na jaký dárek pro partnera padne volba?

Každý muž má jiné koníčky a záliby, jedno mají přeci jen společné, mají rádi praktické a originální dárky. Kladete si otázku, co příteli tedy koupit? Bude se mu to líbit? Vyberte takový dárek pro přítele, který potěší.

Přinášíme vám pár návrhů, které vás mohou inspirovat a poradí, jaké správné dárky koupit.

Tipy na dárky pro přítele

Golfový hrnek na čajPři letních výletech k vodě, jistě přítel ocení mít pivo stále u sebe, k tomu skvěle poslouží dárek pro přítele v podobě záchranného člunu na pivo či rovnou pro celou basu piv.

Je partner spíše sportovec, a rád jezdí na kole? Stále hledáte čím ho nejvíce potěšit? Cyklistický dres s obrázkem právě natočené sklenice vychlazeného piva bude to pravé, které si rád obleče při projížďce na kole.

Zajistěte, aby si na vás každý den u snídaně vzpomněl obdarovaný příznivce golfu. Vyberte mu jako dárek pro přítele golfovou snídaňovou sadu nebo golfový hrnek na čaj.

Mužům, kteří si rádi dopřejí skleničku kvalitního vína, můžete vybrat jako dárek pro přítele z pestré nabídky vín v masivních dřevěných baleních.

Nesmíme zapomenout na ty, kteří rádi kouří doutník. Praktická sada doutníků do kapsy, jako dárek pro přítele jistě mile překvapí a potěší. Někteří ovšem raději zůstanou u cigarety a v zimě je zima na ruce, máme řešení jaký dárek pro přítele- rukavice pro kuřáky.

Praktické dárky

praktických dárků zmíníme originální deštník v designovém provedení láhve. Hodí se především při deštivém počasí.Skrytá kamera v klíči od auta

Pokud si myslíte, že jste zatím nenašli to pravé pro partnera, který je spíše na technické věcičky, máme tip přímo pro vás.  Špionážní pero se skrytou kamerou či skrytá kamera v klíči od auta bude to pravé jako dárek pro přítele.

 

Tyto dárky pro přítele můžete zakoupit v internetovém obchodě na adrese eshop.dobrydarek.cz, většinu zboží mají skladem, což znamená rychlou expedici a následné doručení dárku. Stačí si už jen vybrat a přítele překvapit.