Poohlížíte se po firemních dárkách a stále nejste rozhodnuti, jaké dárky pro zaměstnance nebo obchodní partnery zvolit?

Firemní dárky pomáhají budovat silnější vztahy. Využijte tedy tuto osvědčenou marketingovou techniku, která vám přinese vyšší zisky. Vybírejte z několika našich tipů.

Ověřené firemní dárky

Víno Calém
Ověřeným a dodnes často darovaným firemním dárkem je láhev dobrého vína. Nabízíme vám širokou nabídku vín v originálním dárkovém dřevěném provedení. Pokud zvolíte luxusní dárkovou sadu desetiletého portského vína Cálem z pečlivě vybraných sklizní, jistě neurazíte ani vysoce postaveného manažera. Pro méně náročné můžete zvolit univerzální sadu – portské víno a francouzský sušený salám v originálním dřevěném balení. Pro své zaměstnance můžete jako dárek vybrat sadu vína s holandským sýrem Gouda v originálním balení či další dárky z naší nabídky.

Pokud místo vína raději volíte pálenku, čtěte dál. Báječný dárek může být pro zaměstnance i manažery hrušková pálenka s hruštičkou, která uvnitř vyrůstá už ze semínka. Pokud máte pocit, že by měl obdarovaný raději originální švestkovou slivovici, tak jí můžete koupit v krásném dárkovém balení, nebo rovnou v originálním balení společně s kýtou.

Myslíte si, že obchodnímu partnerovi se spíše nezapomenutelně zapíšete do paměti, pokud mu jako dárek dáte Whisky v luxusní dřevěné kazetě nebo Whiskey on the rock?Sušená kýta v dřevěném obalu

Pro pány, obzvláště pro ty, kteří mají rádi doutníky, doporučujeme dárkovou kapesní sadu doutníků.

Opravdu originální dárky

Pokud chcete svým partnerům, manažerům či zaměstnancům vybrat opravdu originální dárek, máme zde tipy na firemní dárky toho druhu. Vyberte si nezapomenutelný originální firemní dárek – houslové pouzdro s kýtou a Bordeaux nebo bestseller sušenou kýtu s dřevěným originálním stojanem. Na takový dárek budou obdarování jistě velmi rádi vzpomínat.

Pro gurmány se také najdou povedené kousky. Gurmánská sada nebo VIP gurmánský koš mnohé potěší.

Kkřišťálový vizitkovník Villeroy&Boch

V nabídce máme i různé ocenění a křišťálové trofeje, které budou slavit úspěch i ve vaší firmě. Pro širší nabídku a více informací mrkněte na katalog firemních trofejí.

 

Firemní dárky můžete nakoupit v internetovém obchodě DobrýDárek.cz, který se na tuto činnost specializuje. Naleznete zde široký sortiment dárků pro své zaměstnance či obchodní partnery.