Vánoce se opakují každý rok a vy si často už nevíte rady, jaký vánoční dárek pro muže vybrat, aby potěšil. Rádi byste vybrali něco originální, ale nemáte z čeho vybírat? Tento článek s tipy co pro muže je tedy určen přímo pro vás! V tomto článku vám doporučíme pár originálních tipů na vánoční dárky, které budou pro muže ty pravé.

Vánoční tipy pro vásMini fotbálek

Pokud máte doma muže spíše sportovně založeného, nebo přímo fotbalistu, máme zde skvělé tipy na dárek pro něj. Pořiďte mu stolní verzi jeho oblíbeného sportu – stolní mini fotbálek, nebo pro chvíle pohody fotbalový hrnek na čaj. Příznivcům méně fyzicky náročných sportů jako je golf, se budou líbit golfové vánoční dárky. Můžete si vybrat od manžetových knoflíků ve tvaru golfového míčku až po elegantní golfový hrnek na cappucino.

Pro milovníky piva

Pro ty, jež mají rádi pivo, máme velice originální tipy na vánoční dárek, kterými potěšíte každého pivaře. Je to například adventní kalendář pro pivaře. Ten je vyroben z pevného kartonu a upevňuje se na standardní pivní basu, kterou by měl mít každý správný pivař doma. Tím ale s tímto zlatavým nápojem nekončíme. Jako další tip vybíráme vtipný a praktický dárek – pivní židli. Věříme, že tímto originálním dárkem nejenže uděláte obdarovanému muži velkou radost, ale jistě si na vás vždy vzpomene pokaždé, když bude na pivní židli usedat.

Přenosná domácí dílna

 

Ti, kteří si potrpí na praktických věcech a mají duši kutila, ocení následující tip na vánoční dárek. V nečekanou chvíli přijde i ve vaší domácnosti vhod přenosná domácí dílna s odolným nářadím a extra funkcemi.

Myslíme i na vášnivé rybáře a nabizíme  tričko a půllitr s rybářskou tématikou.

Pokud vám tyto tipy na vánoční dárek pro muže nestačí, není nic jednoduššího než navštívit přímo specializovaný internetový e-shop DobrýDárek.cz kde naleznete široký sortiment originálních tipů na dárky pro muže všech věkových kategorií.